День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

22 червня Україна вшановує пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала Друга світова війна.
Цей день є нагадуванням про страшну ціну, яку заплатив український народ у найбільшому збройному конфлікті ХХ століття.
Для України Друга світова війна стала національною трагедією. Мільйони українців боролися з нацизмом у складі різних армій та військових формувань, захищаючи право на життя, свободу та майбутнє.
Сьогодні, коли Україна знову змушена відстоювати свою незалежність і свободу, ми особливо гостро відчуваємо цінність миру та людського життя. Історія вчить: свобода ніколи не дається легко, а пам’ять про минуле допомагає вистояти в сьогоденні.
Пам’ятаючи уроки минулого, ми схиляємо голови перед усіма, хто загинув у роки Другої світової війни, вшановуємо пам’ять усіх жертв воєн та збройної агресії, а також віддаємо шану кожному, хто віддав життя за Україну.
Вічна пам’ять загиблим. Шана і вдячність усім, хто боронив і продовжує боронити Україну.







