Участь депутатів в роботі комісій ради
Восьме скликання
Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради. | |
Відбулось засідань комісії | 13 |
Зайцев Володимир Віталійович – голова комісії | 13 |
Стрельніченко Станіслав Ігорович – заступник голови комісії | 9 |
Грудін Андрій Вікторович – секретар | 13 |
Сопко Олександр Миколайович | 10 |
Гриненко Валентин Сергійович | 3 |
Постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, бюджету та фінансів. | |
Відбулось засідань комісії | 12 |
Борисенко Ольга Петрівна – голова комісії | 8 |
Сергеєв Денис Олександрович – заступник голови комісії | 12 |
Шульженко Вікторія Павлівна – секретар | 10 |
Кучеров Андрій Вікторович | 3 |
Медяник Ігор Володимирович | 4 |
Обиденний Андрій Вікторович | 8 |
Попенко Олександр Іванович | 7 |
Постійна депутатська комісія з питань використання земельних ресурсів та будівництва | |
Відбулось засідань комісії | 4 |
Шеремет Віталій Анатолійович – голова комісії | 2 |
Жмуренко Володимир Васильович – заступник голови комісії | 4 |
Личман Віталій Олександрович – секретар | 4 |
Артеменко Олена Миколаївна | 4 |
Шевченко Владислав Миколайович | 3 |
Постійна депутатська комісія з питань розвитку території, комунального господарства, екології та співпраці з органами самоорганізації населення | |
Відбулось засідань комісії | 3 |
Таран Олег Борисович – голова комісії | 3 |
Таган Дмитро Олександрович – секретар | 3 |
Зубань Сергій Станіславович | 1 |
Дудка Анна Ігорівна | 2 |
Гутиря Богдан Олегович | |
Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО | |
Відбулось засідань комісії | 5 |
Крижберський Юрій Валерійович – голова комісії | 5 |
Скорик Ігор Анатолійович – заступник голови комісії | 4 |
Лукьянчикова Алла Валентинівна – секретар | 3 |
Чабановський Роман Олександрович | 4 |
Ільїна Світлана Анатоліївна | 3 |
Постійна депутатська комісія з питань освіти, дозвілля, роботи з молоддю та спорту. | |
Відбулось засідань комісії | 3 |
Кір’янова Марія Андріївна – заступник голови комісії | 3 |
Замула Вікторія Володимирівна – секретар | 3 |
Мамай Сергій Олександрович | 3 |
Василенко Ігор Олексійович | 1 |