Відбулось чергове засідання адміністративної комісії
04.06.2026

Відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Шевченківської районної у м. Полтаві ради.
На засіданні комісії було розглянуто 16 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП
За результатами розгляду 16 протоколів винесено 9 постанов, з них:
- Про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів згідно вимог чинного законодавства України – 7 постанов .
- Щодо закриття справ у зв’язку із малозначністю адміністративного правопорушення, усне зауваження (ст.22 КУпАП,п.3 ч.1 ст. 284 КУпАП) – 2 постанови.
- 7 осіб запрошені на наступне засідання адміністративної комісії.







