Відбулось чергове засідання адміністративної комісії

04.06.2026

Відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

На засіданні комісії було розглянуто 16 протоколів про адміністративні правопорушення  за ст. 152 КУпАП

За результатами розгляду  16 протоколів винесено 9 постанов, з них:

  • Про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів згідно вимог чинного законодавства України – 7 постанов .
  • Щодо закриття справ у зв’язку із малозначністю адміністративного правопорушення, усне зауваження (ст.22 КУпАП,п.3 ч.1 ст. 284 КУпАП) – 2 постанови.
  • 7 осіб запрошені на наступне засідання адміністративної комісії.