Відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування

22 травня у Великій Рублівці відбувся обласний чемпіонат зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів, державних службовців та представників органів місцевого самоврядування Полтавщини.
У змаганнях взяли участь 22 команди та близько 120 учасників. Старти проходили у форматі двоетапної естафети в різних вікових категоріях.
За підтримки голови районної ради Сергія Хавренкова працівники виконавчого комітету Тетяна Корсун та Андрій Добренко у складі збірної команди Полтавської міської територіальної громади долучилися до чемпіонату та гідно виступили на змаганнях.
Маршрути були складними та вимагали не лише хорошої фізичної підготовки, а й уважності, витривалості, вміння орієнтуватися на місцевості та швидко ухвалювати рішення. Саме в таких умовах найкраще проявляються взаємопідтримка, відповідальність, витримка та вміння працювати в команді.
За результатами чемпіонату переможці та призери отримали кубки, медалі й дипломи.







