Інформація про залишки засобів реабілітації для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

03.08.2022

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної в м. Полтаві ради повідомляє, що станом на 01.08.2022 року на залишку перебуває 5 технічних засобів реабілітації, які повернуті особами з інвалідністю, законними представниками дітей з інвалідністю та іншими окремими категоріями населення, строк експлуатації, яких не закінчився, а саме:

• крісло колісне з електроприводом – 1 штука;
  • низькоактивне крісло колісне – 1 штука;
  • середньо активне крісло колісне – 1 штука;
  • електроскутер – 1 штука;
  • підйомник пересувний з електроприводом – 1 штука.

При виникненні будь-яких питань щодо забезпечення технічними засобами реабілітації з числа повернутих, просимо звертатися до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної в місті Полтаві ради за номером телефону: (0532) 68-11-55.

Прийом громадян проводиться за адресою:

м. Полтава, вул. Івана Мазепи, буд. 30, кім. 106.

Графік роботи:

понеділок-четвер – з 800 до 1715, п’ятниця – з 800 до 1600.