Відбулось засідання виконавчого комітету

28.06.2022

Сьогодні, о 14:00 відбулось планове засідання виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради. Були розглянуті наступні питання порядку денного:

• Про роботу відділу служби у справах дітей виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради за 2021 рік.
  • Про надання статусу дитини-сироти, призначення опіки над неповнолітнім та збереження права користування житлом.
  • Про затвердження висновку щодо визначення способів участі у вихованні та спілкуванні батька з малолітнім сином.
  • Про надання дозволу на вчинення правочину.
  • Про надання дозволу на реєстрацію перепланування та переобладнання приватного житла.
  • Про визнання квартир житловим будинком.
  • Про забудову територій та надання будівельних паспортів.
  • Про подальше користування існуючими тимчасовими металевими гаражами.
  • Про переоформлення особових рахунків.
  • Про план роботи виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради на ІІІ квартал 2022 року.