Впорядковано острівець дитинства

15.06.2022

Літо – золота пора відпочинку для дітлахів. На дитячих майданчиках кожного дня гамірно і багатолюдно адже дитячий майданчик – найулюбленіше місце проведення вільного часу для малечі. Це їх маленьке королівство, де вони граються, пізнають світ, знайомляться один з одним, вчаться правилам безпеки.

Виконавчий комітет Шевченківської районної у м. Полтаві ради  переймається та долучається до організації дозвілля малечі.

14 червня 2022 року для цікавого, здорового та безпечного відпочинку дітей силами працівників виконавчого комітету проведено заходи по впорядкуванню дитячого майданчика, розташованого на прилеглій до адміністративної будівлі території за адресою вул. Івана Мазепи, 30.

Територію майданчику приведено до належного стану, оновлено лакофарбове покриття його елементів, було завезено пісок.

Тепер малеча має змогу активно проводити дозвілля та бавитися на свіжому повітрі, а матусі спілкуватися між собою. Наразі всюди весело, гамірливо, впорядковано, лунає дитячий сміх – справжнє дитяче містечко.