Відбулась чергова сесія ради. Бюджет Шевченківського району міста Полтави прийнято!

21.12.2019

21 грудня відбулась чергова сорокова сесія Шевченківської районної у місті Полтаві ради.

На початку пленарного засідання найактивніших депутатів ради нагороджено Почесною грамотою Шевченківської районної ради.

Відповідно до затвердженого порядку денного сесії депутати внесли зміни до показників бюджету району у місті на 2019 рік. Затверджено структуру та загальну чисельності виконавчих органів Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

Основним питанням депутати розглянули та затвердили бюджет Шевченківського району у місті Полтаві на 2020 рік. Так, рішенням про бюджет визначено на 2020 рік:

– доходи бюджету Шевченківського району у місті Полтаві у сумі  57924757 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету Шевченківського району у місті Полтаві – 57850257 гривень та доходи спеціального фонду бюджету Шевченківського району у місті Полтаві –  74500 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

– видатки бюджету Шевченківського району у місті Полтаві у сумі 57924757 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету Шевченківського району у місті Полтаві 57850257 гривень та видатки спеціального фонду бюджету Шевченківського району у місті Полтаві – 74500 гривень.

Також на сесії розглянуто ряд питань регулювання земельних відносин за зверненнями громадян.