Інформація про скликання чергової тридцять сьомої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради

19.08.2019

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової тридцять сьомої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 29 серпня 2019 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників бюджету району у місті на 2019 рік.

1. Про внесення змін до Програми по відзначенню заходів в Шевченківському районі м.Полтави у 2019 році.

1. Про включення депутата до складу постійної депутатської комісії.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для будівництва індивідуальних та розміщення металевих гаражів.

1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою

1. Про продовження терміну виготовлення проектів відведення та технічної документації із землеустрою.

1. Про внесення змін у рішення районної ради

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.