Відбулось засідання спостережної комісії

15.11.2018

14 листопада 2018 року відбулось позачергове засідання спостережної комісії, яка діє при виконавчому комітеті Шевченківської районної у м.Полтаві ради. На засіданні було розглянуто подання Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області щодо умовно-дострокового звільнення від покарання у вигляді виправних робіт.

На засідання були запрошені представники Шевченківського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області для участі в обговоренні поставленого питання.

Враховуючи надані документи (клопотання трудового колективу, характеристику з місця роботи засудженої особи та інші документи) члени комісії одноголосно підтримали подання про умовно-дострокове звільнення від подальшого відбуття покарання у вигляді виправних робіт на засуджену особу та вирішили направити відповідні матеріали до Октябрського районного суду м.Полтави для остаточного вирішення питання.