Проведено навчально-методичні збори з питань навчання у сфері цивільного захисту

25.05.2018

24 травня 2018 року в приміщенні Шевченківського райвиконкому відповідно до пункту 3.6 Плану заходів цивільного захисту Шевченківського району м.Полтави на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови ради № 64-ОД від 20 грудня 2017 року, під головуванням заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу – голови районної комісії з питань евакуації Савченка Сергія Петровича, були проведені навчально-методичні збори з питань планування та організації заходів щодо навчання населення у сфері цивільного захисту в 2019 році.

На захід були запрошені керівники підрозділів з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання, розташованих на території району.

На зборах присутнім зокрема були доведені вимоги нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту,техногенної та пожежної безпеки, охорони праці, а також методичні рекомендації ДСНС, в тому числі з питань планування та організації підготовки органів управління та сил ЦЗ на поточний та 2019 рік.

Сектор з питань надзвичайних ситуацій

Шевченківського райвиконкому