Про скликання чергової двадцятої сесії районної ради

13.10.2017

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання  чергової двадцятої  сесії районної ради.

Сесія відбудеться 26 жовтня 2017 року о 09-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к.301, зал засідань).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік.

1. Про включення депутатів до складу постійних депутатських комісій.

1. Про виконавчий комітет Шевченківської районної у м.Полтаві ради VII скликання.

1. Про внесення змін до структури апарату виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради.

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.

1. Про передачу у власність земельних ділянок.

1. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок.

1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.

1. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.

1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада