Танцювали і співали, їли кашу та загадували бажання…

25.09.2017

Напередодні Дня міста 22.09.17р. відбулося свято вулиці 23 вересня, організоване Шевченківською районною у м.Полтаві радою та її  виконавчим комітетом.

Голова ради Дмитро Задворкін привітав усіх, хто завітав на свято із 74 річницею вигнання нацистів з міста Полтави та з Днем міста та побажав усім присутнім добробуту і злагоди в країні і в кожній родині. Свято вулиці об’єднало людей різних поколінь. Для дітей була проведена ігрова програма, після якої кожна дитина отримала подарунок. А для присутніх гостей старшого віку лунали улюблені пісні.

Також голова ради Дмитро Задворкін разом з дітлахами запустив у небо повітряні кульки. Кожна дитина загадала своє бажання та відпустила кульку у небо. Але на цьому сюрпризи для мешканців вулиці 23 вересня та для тих, хто завітав на свято, не закінчилися, адже усіх присутніх пригостили смачною солдатською кашею та ароматним чаєм. З гарним настроєм люди розходилися по домівках.