Вітання ветеранів з нагоди відзначення 74-ї річниці вигнання нацистів з м.Полтави

25.09.2017

Сьогодні 21.09.2017, напередодні 74-ї річниці вигнання нацистів з      м. Полтави та Дня міста в територіальний центр соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради на святкування запросили ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників антитерористичної операції та воїнів – інтернаціоналістів.

Привітали ветеранів із святом, побажали їм здоров’я та довголіття голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради Дмитро Юрійович Задворкін, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу-начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради Галина Іванівна Арсененко, депутати районної ради та голови громадських організацій району.

Ветеранів привітали квітами та вітальними листівками, пригостили кашею, фронтовими «сто грам», солодощами, організували святковий концерт за участю ансамблю територіального центру «Оберіг», викладачів і студентів музичного училища ім. М.В. Лисенка, учнів Полтавських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №28 і №34.

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління соціального захисту населення  Г.І. Арсененко