Вітали ветеранів у територіальному центрі

10.05.2017

До відзначення 72-ї річниці Перемоги, вшанування ветеранів Великої Вітчизняної війни, які проживають на території району та здійснення їх соціального захисту територіальним центром соціального обслуговування Управління cоціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради проводиться відповідна робота.

Сьогодні в районі проживає 2877 ветеранів війни, з них 204 ветерани перебувають на обліку в територіальному центрі. Соціальними робітниками відділення соціальної допомоги вдома обслуговується 27 інвалідів війни, решта отримують соціально-медичні та соціально-побутові послуги.

У територіальному центрі діє добра традиція вітати ветеранів. Сьогодні 4 травня 2017 року о 10 годині 30 хв. відбувся святковий захід. На урочистостях були присутні ветерани району, голова Шевченківської районної ради Дмитро Юрійович Задворкін, заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу- начальник управління соціального захисту населення Галина Іванівна Арсененко, голова Шевченківської районної ради ветеранів – Роман Олександрович Дибов.

Ветеранам висловили слова вдячності за їх подвиг та привітали з Днем Перемоги.

Був організований святковий концерт, частування солдатською кашею та фронтовими 100 г.

Управління соціального захисту населення Шевченківського району