Про скликання чергової сесії районної ради

09.08.2016

Прийнято розпорядження голови Шевченківської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової десятої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 19 серпня 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Шевченківського райвиконкому (вул. Івана Мазепи, 30, к. 301, зал засідань).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання
  2. Про включення депутата до складу постійної депутатської комісії Шевченківської районної у м.Полтаві ради VII скликання.
  3. Про внесення змін до структури та загальної чисельності виконавчих органів Шевченківської районної у м.Полтаві ради.
  4. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  5. Про внесення змін до заходів Програми по відзначенню заходів в Шевченківському районі м.Полтави у 2016 році.
  6. Про затвердження списку присяжних Октябрського районного суду м. Полтави.
  7. Про затвердження народних засідателів Октябрського районного суду м. Полтави.
  8. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок для встановлення металевих гаражів.
  9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  10. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.
  11. Про затвердження технічної документації із землеустрою та проекту відведення зі зміною цільового призначення.
  12. Про внесення змін у рішення районної ради.
  13. Про продовження терміну виготовлення технічної документації із землеустрою та проектів відведення земельних ділянок.
  14. Про передачу у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів.
  15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для будівництва індивідуальних гаражів.
  16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на земельні ділянки для встановлення тимчасових металевих гаражів.
  17. Про передачу у власність земельних ділянок.
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки для будівництва гаража.

19 .Про надання дозволу на розробку проекту відведення

1. Про звернення депутатів Шевченківської районної у м.Полтаві ради Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем’єр-міністру України, Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо зниження тарифів на газ та теплову енергію для населення, а також підвищення соціальних стандартів
  2. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Шевченківська районна у м. Полтаві рада