Про скликання чергової шостої сесії районної ради

04.04.2016

Прийнято розпорядження голови Октябрської районної у м. Полтаві ради про скликання чергової шостої сесії районної ради.

Сесія відбудеться 14 квітня 2016 року о 9-00 год. в приміщенні Октябрського райвиконкому (вул. Калініна, 30, зал засідань кім.301).

На розгляд сесії пропонуються такі питання:

1. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2016 рік.
  1. Про затвердження Програми по відзначенню заходів в Октябрському районі м.Полтави у 2016 році.
  1. Про включення до складу виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради VII скликання.
  1. Про затвердження народних засідателів Октябрського районного суду м. Полтави.
  1. Про передачу у власність земельних ділянок.
  1. Про надання дозволу на виготовлення проекту відведення земельної ділянки.
  1. Про передачу в оренду земельних ділянок.
  1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою.
  1. Про поділ та об’єднання земельних ділянок.
  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та проекту відведення зі зміною цільового призначення.
  1. Про внесення змін в рішення Октябрської районної у м. Полтаві ради.
  1. Про відміну рішень.

13. Про граничну межу відшкодування вартості товарів та ритуальних послуг для безоплатного поховання учасників бойових дій і інвалідів війни.

1. Про затвердження положень відділів та управлінь виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради.
  1. Про умови оплати праці.
  1. Різне.

На сесію запрошуються депутати районної ради, члени виконкому, начальники управлінь, служб, завідуючі відділами райвиконкому.

Октябрська районна у м. Полтаві рада