До уваги осіб з інвалідністю!

12.10.2023

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що відповідно до Порядку здійснення реабілітаційних заходів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 січня 2022 року № 31 (зі змінами та доповненнями), здійснюється направлення осіб з інвалідністю на проходження комплексної реабілітації в реабілітаційних установах Міністерства соціальної політики України:

– Державній реабілітаційній установі «Всеукраїнському центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» с. Лютіж, Вишгородського району, Київської області;

– Державній реабілітаційній установі «Центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля» м. Вінниця;

– Державному центрі комплексної реабілітації для людей з інвалідністю «Донбасс-Прикарпаття» м. Івано-Франківськ.

Реабілітаційні заклади здійснюють комплексну реабілітацію осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю шляхом реалізації заходів з реабілітації у сфері охорони здоров’я, соціально-економічних, психологічних, педагогічних, професійних та інших реабілітаційних заходів, спрямованих на відновлення чи максимально можливу компенсацію обмежень життєдіяльності, відновлення здоров’я та трудових навичок осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, корекцію психічних процесів, здобуття такими особами освіти, їх трудову зайнятість незалежно від категорії і причин інвалідності.

На даний час здійснення професійних реабілітаційних заходів реабілітаційними установами тимчасово призупинено.

Тривалість реабілітаційного процесу, обсяги, зміст реабілітаційних заходів визначаються реабілітаційною комісією реабілітаційної установи залежно від вимог індивідуальної програми реабілітації з урахуванням реабілітаційного потенціалу отримувача та реабілітаційного прогнозу і зазначаються в індивідуальному плані реабілітації.

Послуги з комплексної реабілітації, у тому числі харчування та проживання, особам з інвалідністю надаються безкоштовно.

Детальну інформацію щодо умов отримання направлення до закладів та переліку необхідних документів можна отримати за телефоном 68-11-54 або безпосередньо в управлінні за адресою: м. Полтава, вул. І.Мазепи,30, кім.107.