Участь депутатів в роботі комісій ради

Участь депутатів в роботі комісій ради у 2019 році

Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.

Всього засідань 7

1 Рак Володимир Якович – голова комісії  7
2 Оселедцева Вікторія Віталіївна – заступник голови комісії  5
3 Блоха Віта Олександрівна – секретар комісії  7
4 Кашмін Леонід Васильович 5
5 Бойко Геннадій Юрійович 6
6 Шевченко Владислав Миколайович 6
7 Горяшко Євген Вікторович  5
Постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, бюджету та фінансів.

Всього засідань 8

1 Литвин Олександр Юрійович – голова комісії 8
2 Нікітенко Владислав Владиславович – заступник голови комісії 7
3 Шульженко Вікторія Павлівна – секретар комісії 7
4 Мамай-Кириченко Наталія Олександрівна
5 Клименко Микола Володимирович 7
6 Кожокарь Наталія Григорівна 6
7 Фісун Едуард Геннадійович 1
8 Медяник Ігор Володимирович 3
Постійна депутатська комісія з питань використання земельних ресурсів та будівництва.

Всього засідань

1 Рудич Анатолій Іванович – голова комісії 5
2 Бова Євген Юрійович – заступник голови комісії 5
3 Дорошенко Марина Миколаївна – секретар комісії  4
4 Кравцов Володимир Вікторович 5
5 Бардінов Андрій Васильович
6 Яременко Володимир Леонідович 6
7 Похідняк Анатолій Сергійович 4
Постійна депутатська комісія з питань розвитку території, комунального господарства, екології та співпраці з органами самоорганізації населення.

Всього засідань  _4_

1 Лавренчук Людмила Григорівна – голова комісії 4
2 Карпляк Роман Григорович – заступник голови комісії 1
3 Зубань Сергій Станіславович – секретар комісії 4
4 Орлов Дмитро Петрович 3
5 Медвінська Ольга Володимирівна 4
6 Чабановський Роман Олександрович 1
Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО.

Всього засідань  2

1 Михайлик Віталій Сергійович – голова комісії 2
2 Масюк Олександр Іванович – заступник голови комісії  2
3 Гніденко Микола Вікторович – секретар комісії  2
4 Головко Максим Михайлович  2
Постійна депутатська комісія з питань освіти, дозвілля, роботи з молоддю та спорту.

Всього засідань 4

1 Гончаренко Олександр Іванович – голова комісії 4
2 Матвієнко Тамара Павлівна
3 Сьомін Георгій Олександрович – секретар комісії 3
4 Положишник Наталія Іванівна 1
5 Поставний Андрій Михайлович  4
6 Орловський Микола Іванович 2
7 Новохатський Станіслав Володимирович  3