Участь депутатів в роботі комісій ради

Участь депутатів в роботі комісій ради у 2020 році

Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.

Всього засідань 10

1 Рак Володимир Якович – голова комісії 7
2 Оселедцева Вікторія Віталіївна – заступник голови комісії 8
3 Блоха Віта Олександрівна – секретар комісії  9
4 Кашмін Леонід Васильович 1
5 Бойко Геннадій Юрійович 8
6 Шевченко Владислав Миколайович 7
7 Горяшко Євген Вікторович  8
Постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, бюджету та фінансів.

Всього засідань 7

1 Литвин Олександр Юрійович – голова комісії 7
2 Нікітенко Владислав Владиславович – заступник голови комісії 5
3 Шульженко Вікторія Павлівна – секретар комісії 7
4 Мамай-Кириченко Наталія Олександрівна
5 Клименко Микола Володимирович 7
6 Кожокарь Наталія Григорівна 5
7 Фісун Едуард Геннадійович 1
8 Медяник Ігор Володимирович 2
Постійна депутатська комісія з питань використання земельних ресурсів та будівництва.

Всього засідань  8  

1 Рудич Анатолій Іванович – голова комісії 8
2 Дорошенко Марина Миколаївна – секретар комісії 8
3 Кравцов Володимир Вікторович 5
4 Бардінов Андрій Васильович
5 Яременко Володимир Леонідович 8
6 Похідняк Анатолій Сергійович 8
Постійна депутатська комісія з питань розвитку території, комунального господарства, екології та співпраці з органами самоорганізації населення.

Всього засідань  _2_

1 Лавренчук Людмила Григорівна – голова комісії 2
2 Карпляк Роман Григорович – заступник голови комісії
3 Зубань Сергій Станіславович – секретар комісії 2
4 Орлов Дмитро Петрович 1
5 Медвінська Ольга Володимирівна 2
6 Чабановський Роман Олександрович 2
Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО.

Всього засідань 1

1 Михайлик Віталій Сергійович – голова комісії
2 Масюк Олександр Іванович – заступник голови комісії 1
3 Гніденко Микола Вікторович – секретар комісії 1
4 Головко Максим Михайлович 1
Постійна депутатська комісія з питань освіти, дозвілля, роботи з молоддю та спорту.

Всього засідань  1

1 Гончаренко Олександр Іванович – голова комісії 1
2 Матвієнко Тамара Павлівна – заступник голови комісії 1
3 Сьомін Георгій Олександрович – секретар комісії 1
4 Положишник Наталія Іванівна
5 Поставний Андрій Михайлович 1
6 Орловський Микола Іванович
7 Новохатський Станіслав Володимирович