Відбулось чергове засідання адміністративної комісії

22.05.2026

Відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Шевченківської районної у м. Полтаві ради.
На засіданні комісії було розглянуто 22 протоколи про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП
За результатами розгляду 22 протоколів винесено 13 постанов, з них:
– Про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів згідно вимог чинного законодавства України – 6 постанов (1 постанова в порядку ч.2 ст,36 КУпАП).
– Щодо закриття справ у зв’язку із малозначністю адміністративного правопорушення, усне зауваження (ст.22 КУпАП,п.3 ч.1 ст. 284 КУпАП) – 6 постанов.
– Щодо закриття справи у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП, п.7 ст.247 КУпАП – 1 постанова
– 8 запрошені на наступне засідання адміністративної комісії.