Відбулось чергове засідання адміністративної комісії

07.05.2026

06.05.2026 року відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті  Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

На засіданні комісії було розглянуто 29 протоколів  про адміністративні правопорушення  за ст. 152 КУпАП.

За результатами розгляду  29 протоколів винесено 17 постанов, з них:

  • Про накладання адміністративних стягнень у вигляді штрафів згідно вимог чинного законодавства України – 10 постанов.
  • Щодо закриття справ у зв’язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП, п.7 ст.247 КУпАП -1 постанова (п.7 ч. 1 ст. 247 247 КУпАП).
  • Щодо закриття справ у зв’язку із малозначністю адміністративного правопорушення, усне зауваження (ст..22 КУпАП, п.3 ч.1 ст.284 КУпАП) 5 постанов.
  • Щодо закриття справи у зв’язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення (п.1ч.1 ст.247 КУпАП, п.3 ч.1 ст.284 КУпАП) 1 постанова.
  • 12 запрошені на наступне засідання адміністративної комісії.