Зустріч щодо проблем на території Шилівки

15.04.2021

14 квітня відбулася зустріч заступника голови Шевченківської районної ради Наталії Костіної з головою ОСН «Шилівський» Людмилою Оскомою на території Шилівки.

Зі слів Людмили Осколи, у Шилівці без води залишилося до 500 мешканців. Із-за забруднення грунтів, підземних вод і навколишнього середовища вода в колодязях стала непридатною до пиття та використання. Громада звернулася до Шевченківської районної ради за допомогою і  для спільного напрацювання плану дій з вирішення даної проблеми, а саме проведення водогону для людей, які тут живуть.

Під час виїзду були виявлені такі нагальні проблеми, що зумовили виникнення основної:

• прорив витік каналізації, стоки з району Садів 1 та вул. Великотирнівської;
  • утворення урвища внаслідок каналізаційних стоків;
  • стихійне сміттєзвалище в  утвореному урвищі;
  • побудова несанкціонованих гаражів на місці, де міг бути дитячий майданчик.

Тож, розпочинаємо роботу у сприянні з вирішенням найголовнішого питання – забезпечення мешканців водою. Першочергово: направити клопотання до виконавчого комітету Полтавської міської ради щодо розроблення проекту водопостачання по вулиці Шилівська за кошти міського бюджету.