Запрошуємо мешканців долучитися до двомісячника чистоти по благоустрою!!

08.04.2021

Відповідно до розпорядження міського голови від 05.04.2021 р. «Про проведення двомісячника чистоти та благоустрою» з 5 квітня по 4 червня на території Полтавської міської громади, зокрема і в Шевченківському районі міста проходитиме двомісячник чистоти та благоустрою.

Планується провести ряд заходів, спрямованих на покращення санітарного стану та благоустрою території:

• прибирання піщано-сольової суміші з проїжджих частин вулиць;
  • очищення газонів, парків та скверів від сміття, минулорічного листя, гілля;
  • впорядкування дитячих та спортивних майданчиків, прибудинкових територій, прибережних смуг та водойм.

З настанням сприятливих погодних умов та після зняття карантинних обмежень запрошуємо всіх мешканців Шевченківського району приєднатися до двомісячника. Сподіваємось на Вашу підтримку та небайдужість.

Відділ організації робіт з утримання територій виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради.