«Уроки мужності» у Полтавській школі №27

18.12.2019

 

17 грудня 2019р. Виконавчим комітетом Шевченківської районної у м.Полтаві ради було проведено  військово-спортивне свято “Уроки мужності” з метою військово-патріотичного виховання учнівської молоді.  Захід відбувся на базі Полтавської загальноосвітньої школи №27  за активної підтримки та безпосередньої участі ВГО  «Українська асоціація інвалідів АТО» . У заході взяло участь декілька  команд, кожна із яких обрала свого капітана та вигадала собі назву. Кожен із капітанів представив свою команду та отримав маршрутний лист із завданнями, які потрібно було виконати. Змагання відбувалися у форматі квесту, кожній команді потрібно було обійти 10 локацій. На учасників чекали не тільки військово-спортивні, але й інтелектуальні завдання під рубриками: «Знавці історії», «Я люблю Україну», «Чи знаєте ви Україну». Серед військово- спортивних завдань на учнів чекали: метання гранат та дротиків, знайомство з устроєм стрілецької зброї, стрільба по мішені, тактична медицина, тощо.

І учасники змагань, і глядачі мали змогу роздивитися, потримати в руках і навіть приміряти військове приладдя, зброю та амуніцію, розпитати у військових про службу та різновиди зброї, ознайомитися з технічними та тактичними характеристиками важко-каліберної зброї  та із засобами персонального захисту, навчитися надавати первинну допомогу, тощо.

По закінченні заходу відбулося нагородження команд-переможців та

учасників.

Також виконавчий комітет Шевченківської районної у м.Полтаві ради подарував Полтавській школі №27 п’ять волейбольних м’ячів.

 

 

Ольга Скороденко