Призначення пільг членам сімей загиблих учасників АТО не залежатиме від доходів

Управління праці та соціального захисту населення Октябрської районної у місті Полтаві ради інформує, що з метою підняття рівня соціального захисту членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо посилення соціального захисту членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції» (№ 968-VІІІ, набрав чинності 24.02.2016 року).

Вказаний нормативний акт передбачає надання пільг з оплати житлово-комунальних послуг, одержання ліків тощо членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції без урахування сукупного доходу сім’ї.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою: м. Полтава, вул.Калініна, 30, Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Октябрської районної у м. Полтаві ради та за телефоном 633115.

Управління праці та соціального захисту населення Октябрського району