Участь депутатів в роботі комісій ради

2021 рік

Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.
Відбулось засідань комісії 6
Зайцев Володимир Віталійович – голова комісії6
Стрельніченко Станіслав Ігорович – заступник голови комісії4
Грудін Андрій Вікторович – секретар6
Сопко Олександр Миколайович4
Гриненко Валентин Сергійович3
  
   Постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, бюджету та фінансів.  
Відбулось засідань комісії6
Борисенко Ольга Петрівна – голова комісії3
Сергеєв Денис Олександрович – заступник голови комісії6
Шульженко Вікторія Павлівна – секретар4
Кучеров Андрій Вікторович3
Медяник Ігор Володимирович
Обиденний Андрій Вікторович6
Попенко Олександр Іванович4
  
Постійна депутатська комісія з питань використання земельних ресурсів та будівництва
Відбулось засідань комісії 1
Шеремет Віталій Анатолійович – голова комісії1
Жмуренко Володимир Васильович – заступник голови комісії1
Личман Віталій Олександрович – секретар1
Артеменко Олена Миколаївна1
Шевченко Владислав Миколайович1
Кравцов Володимир Вікторович –
Бречко Антон Олександрович1
Педашенко Наталія Павлівна1
Постійна депутатська комісія з питань розвитку території, комунального господарства, екології та співпраці з органами самоорганізації населення
Відбулось засідань комісії 1
Таран Олег Борисович – голова комісії1
Бречко Марина Сергіївна – заступник голови комісії1
Таган Дмитро Олександрович – секретар1
Зубань Сергій Станіславович
Дудка Анна Ігорівна– 
  
Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО
Відбулось засідань комісії 3
Крижберський Юрій Валерійович3
Скорик Ігор Анатолійович – заступник голови комісії2
Лукьянчикова Алла Валентинівна – секретар3
Чабановський Роман Олександрович3
Ільїна Світлана Анатоліївна2
Войлова Вікторія Олегівна2
 
Постійна депутатська комісія з питань освіти, дозвілля, роботи з молоддю та спорту.
Відбулось засідань комісії 1
Орловська Дар’я Миколаївна – голова комісії1
Кір’янова Марія Андріївна – заступник голови комісії1
Замула Вікторія Володимирівна – секретар1
Мамай Сергій Олександрович1
Василенко Ігор Олексійович –