Депутатські комісії

Список постійних депутатських комісій Шевченківської районної у м. Полтаві ради VIII скликання

Положення про постійні депутатські комісії Шевченківської районної у м.Полтаві ради VIII скликання

1. Мандатна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з громадськими формуваннями та політичними партіями, гласності діяльності ради.

Зайцев Володимир Віталійович – голова комісії

Стрельніченко Станіслав Ігорович – заступник голови комісії

Грудін Андрій Вікторович – секретар

Сопко Олександр Миколайович

Гриненко Валентин Сергійович

2. Постійна депутатська комісія з питань економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, бюджету та фінансів.

Борисенко Ольга Петрівна – голова комісії

Сергеєв Денис Олександрович – заступник голови комісії

Шульженко Вікторія Павлівна – секретар

Кучеров Андрій Вікторович

Медяник Ігор Володимирович

Обиденний Андрій Вікторович

Попенко Олександр Іванович

3. Постійна депутатська комісія з питань використання земельних ресурсів та будівництва.

Шеремет Віталій Анатолійович – голова комісії

Жмуренко Володимир Васильович – заступник голови комісії

Личман Віталій Олександрович – секретар

Артеменко Олена Анатоліївна

Шевченко Владислав Миколайович

Кравцов Володимир Вікторович

Бречко Антон Олександрович

Педашенко Наталія Павлівна

4. Постійна депутатська комісія з питань розвитку території, комунального господарства, екології та співпраці з органами самоорганізації населення.

Таран Олег Борисович – голова комісії

Бречко Марина Сергіївна – заступник голови комісії

Таган Дмитро Олександрович – секретар

Зубань Сергій Станіславович

Дудка Анна Ігорівна

5. Постійна депутатська комісія з питань соціального захисту населення, внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО.

Крижберський Юрій Валерійович – голова комісії

Скорик Ігор Анатолійович – заступник голови комісії

Лукьянчикова Алла Валентинівна – секретар

Чабановський Роман Олександрович

Ільїна Світлана Анатоліївна

Войлова Вікторія Олегівна

6. Постійна депутатська комісія з питань освіти, дозвілля, роботи з молоддю та спорту.

Орловська Дар’я Миколаївна – голова комісії

Кір’янова Марія Андріївна – заступник голови комісії

Замула Вікторія Володимирівна – секретар

Мамай Сергій Олександрович

Василенко Ігор Олексійович