Аналітична інформація про бюджет за 2018 рік по фінансовому управлінню виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтави ради

Основними завданнями фінансового управління виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради  є: забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території району, складання проекту районного бюджету і подання його на розгляд Шевченківської районної у м.Полтаві ради, підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально – економічного розвитку на території району, здійснення контролю за дотриманням бюджетними установами законодавства щодо використання ними бюджетних коштів, здійснення загальної організації та управління виконанням бюджету, координація учасників бюджетного процесу.

 Фінансове управління виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради  є головним розпорядником коштів районного бюджету за бюджетною програмою «Керівництво і управління у відповідній сфері у містах  (місті Києві), селищах, селах, об’єднаних теріторіальних громадах» по КПКВКМБ 3710160. Метою програми є керівництво і управління у сфері фінансів. На виконання завдання цієї програми, а саме: здійснення наданих законодавством повноважень у сфері бюджету та фінансів, у районному бюджеті на 2018 рік було передбачено 1053,3 тис.грн. (загальний фонд). Капітальні видатки  склали 10,0 тис.грн (спеціальний фонд).

Касове виконання видатків загального фонду по КПКВКМБ 3710160 становить 1053,3 тис.грн. (100 % від плану) та спеціального фонду 10,0 тис.грн. (100 % від плану).

У звітному році фінансовим управлінням забезпечено взяття фінансових зобов’язань виключно в межах затверджених бюджетних асигнувань. Кредиторська та дебіторська заборгованість відсутні.

Публічне представлення інформації про бюджет фінансового управління виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтави ради відбулося 31 січня 2019 року на засіданні тридцять другої сесії Шевченківської районної у м.Полтаві ради сьомого скликання у приміщенні виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради (вул.Івана Мазепи, 30). Детальна інформація про бюджет за бюджетними програмами головного розпорядника коштів районного бюджету розміщена на офіційному сайті Шевченківської районної у м.Полтаві ради за адресою: www.okt-rada.gov.ua.

Начальник фінансового управління –  Олена Васіна