Щодо призначення житлових субсидій на опалювальний сезон 2018-2019 років

У жовтні місяці поточного року у зв’язку з закінченням неопалювального періоду 2018 року управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради буде проведено перепризначення субсидій населенню на опалювальний сезон 2018-2019 р.р.

Згідно діючого законодавства субсидія не буде перепризначена тим сім’ям, які мають прострочену понад 2 місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.).

Інформацію про наявну заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг управлінням соціального захисту населення надають організації-надавачі житлово-комунальних послуг.

З метою забезпечення максимальною підтримкою населення при оплаті житлово-комунальних послуг в опалювальний період 2018-2019 р.р. управління соціального захисту населення звертає увагу одержувачів субсидій, у яких є борги з оплати комунальних послуг на необхідність погашення заборгованості або укладення договорів про її реструктуризацію.

У разі надходження до управління соціального захисту населення інформації про наявні прострочені борги з оплати житлово-комунальних послуг в загальній сумі понад 340 грн., субсидія буде перепризначена після документального підтвердження їх сплати або укладення договору про реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку.

Якщо документальні підтвердження будуть надані управлінню протягом 2-х місяців – субсидія буде призначена з дати закінчення дії попередньої, в іншому випадку – з місяця надання документальних підтверджень.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року №329, для призначення субсидії на наступний термін з жовтня 2018 року потрібно подавати нові заяву та декларацію наступним особам:

  • особам, яким у попередньому періоді субсидія була призначена за рішенням комісії на фактично проживаючих зареєстрованих осіб (при виключенні зі складу домогосподарств осіб, які зареєстровані в житловому приміщенні (будинку), але фактично в ньому не проживають);
  • особам, які є орендарями житлових приміщень (будинків);
  • внутрішньо переміщеним особам;
  • особам, у яких відбулися зміни у складі сім’ї.

Заступник голови ради з питань

діяльності виконавчого органу –

начальник управління                                                                   Г.І. Арсененко