Про внесення змін до «Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян у 2018 році

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що 22.08.2018 року набрала чинності  постанова Кабінету Міністрів України № 633 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187».

Вказаною постановою визначено, що дія Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. №187 у новій редакції не поширюється на осіб, зазначених у Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 31березня2015р.№200.

До категорії осіб, які забезпечуються безплатними путівками у санаторії, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, внесено осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особами, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною вважаються особи, нагороджені орденом Героїв Небесної Сотні, Героїв Радянського Союзу, повні кавалери ордена Слави, особи, нагороджені чотирма і більше медалями «За відвагу», а також Героїв Соціалістичної Праці, удостоєні цього звання за працю в період Другої світової війни. Вказана категорія осіб забезпечується санаторно-курортним лікуванням строком на 18-21 день першочергово не частіше ніж один раз на два роки.

Особи, які забезпечуються санаторно-курортним путівками відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 лютого 2006 р. № 187 мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу, розміщеного на території України (крім закладів, розташованих на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, правовий режим на яких визначається Законом України «Про особливості державної політики із забезпеченням державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях» та «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»), відповідного профілю лікування, безоплатними путівками до якого вони забезпечуються.

       Більш детальну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради,  за адресою: м. Полтава, вул.І.Мазепи, 30, кім.107, або  за телефоном: 68-11-54.

Заступник голови ради з питань

діяльності виконавчого органу-

начальник управління                                                                        Г.І. Арсененко