Всебічний розвиток – запорука успішної соціалізації

Робота відділення соціальної реабілітації (осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства) територіального центру соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради спрямована на забезпечення комплексного обслуговування людей з особливими потребами. Мета роботи відділення – створення комплексу послуг людям з особливими потребами для їхньої ефективної інтеграції в суспільство.

У відділенні проводиться робота, спрямована на підтримку сім’ї  в різних видах її життєдіяльності, формування здатності сім’ї самотужки долати свої труднощі.

Окрім того на базі відділення постійно діють гуртки:

  • «Комп’ютерної грамотності», для опанування клієнтами ПК та сучасних технологій;
  • «Декоративно-прикладного мистецтва», де відвідувачі розвивають дрібну моторику, та вміння працювати з різними матеріалами та бачити прекрасне в буденних речах;
  • «Швейної майстерності», де клієнти набувають навиків та вмінь швейної справи, та самовдосконалюються;
  • Група «Здоров’я», де компетентний реабілітолог, застосовуючи фізичні вправи з лікувальною і профілактичною метою, працює для відновлення здоров’я та працездатності клієнта.

Для комплексної реабілітації та полегшення процесу інтеграції осіб з інвалідністю в суспільство у відділенні постійно проводяться заняття з психологом.

З метою розширення кругозору, всебічному розвитку особистості та успішній соціалізації в умови культурно-освітнього простору осіб з інвалідністю територіальним центром Шевченківського району, за підтримки  директора Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського, було організовано екскурсію для групи  відвідувачів відділення соціальної реабілітації, де вони ознайомилися з історичним минулим рідного краю, флорою та фауною.

Відділення соціальної реабілітації (осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю з дитинства) застосовує комплексний підхід до проблем сімей в яких проживають люди з обмеженими можливостями, та спрямовує заходи на сприяння  зміцнення міжособистісних стосунків осіб з інвалідністю у сім’ї  та з оточуючими їх людьми.

Запрошуємо всіх пенсіонерів та осіб з інвалідністю Шевченківського району.

Чекаємо Вас за адресою: м. Полтава, вул. Ю. Кондратюка, 7а 

тел. 63-32-04