ПОРЯДОК розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2018 року № 329 Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. N 1022, внесено зміни до Порядку розрахунку та повернення до бюджету невикористаних сум субсидій для відшкодування витрат на оплату комунальних послуг.

            Відповідно до змін розрахунок невикористаних сум субсидій проводиться виробниками/виконавцями послуг з централізованого опалення (теплопостачання), постачання холодної та гарячої води і водовідведення, газо- та електропостачання, об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельними кооперативами, які є колективним споживачем (замовником) житлово-комунальних послуг, станом на 1 травня та 1 жовтня за особовим рахунком споживача – громадянина, якому призначено субсидію на опалюваний (неопалюваний) сезон, що закінчився.

         За результатами розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій, що підлягає поверненню до бюджету, надавач послуги, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельний кооператив складає акт розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій у трьох примірниках, один з яких залишає у себе, а два інших подає до 1 червня  та до 1 листопада  до фінансового управління виконавчого комітету Шевченківської районної у м Полтаві ради та до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м Полтаві ради.

            Надавачі послуг можуть проводити коригування сум, зазначених в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій до початку опалюваного (неопалюваного) сезону. Коригуючі акти подаються до  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м Полтаві ради каб.210 (телефон 68-11-50).

         Слід зауважити, що відповідальність за правильність розрахунку невикористаних сум субсидії за опалювальний сезон за кожним особовим рахунком одержувача субсидії та повноту відображення їх в актах розрахунку загального обсягу невикористаних сум субсидій покладається на надавачів послуг, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, житлово-будівельні кооперативи в особі їх керівників та посадових осіб, що проводили такий розрахунок.

Заступник голови ради з питань діяльності виконавчого органу –

начальник управління   – Г.І.Арсененко