Турбота та чуйність не словом, а ділом

Робота відділення соціально-оздоровчих послуг територіального центру соціального обслуговування управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради спрямована на відновлення порушених чи втрачених функцій організму, на виявлення та активізацію можливостей організму з метою забезпечення умов для повернення людини до нормальної життєдіяльності, на профілактику захворювань.

При зверненні до відділення, складається індивідуальний план щодо надання соціально-оздоровчих послуг та реабілітації відвідувачів.

У  відділенні  постійно  працює зал  ЛФК де  щоденно  інструктор проводить заняття «груп здоров’я» в першу та другу половину робочого дня. В тренажерних залах працюють багатофункціональні тренажери такі як:

  • „Баттонер”; «Проформер”; “Рейнджер”; “Степпер”; “Велотренажер”

– Бігова доріжка; Обручі; Гантелі різної ваги;

  • Fit for ever ( багатофункціональний тренажер )
  • Fit for ever ( лижний тренажер ) Експорт

          У фізіотерапевтичних кабінетах використовується така апаратура:

– Апарат   для   місцевої   Д’арсонвалізації   „Іскра-1″   використовується   при захворюваннях периферійної нервової системи, неврозах, ВСД.

– Апарат для ультразвукової терапії,  використовується при захворюваннях суглобів, бронхіальній астмі.

– Магніто-лазерна установка „Мілта-Ф”, використовуємо при захворюваннях опорно-рухового апарату, хребта.

– Апарат для низькочастотної магніто-терапії „МАГЗО-4″ використовується при захворюваннях дихальної системи, захворювань артерій та вен, суглобів.

– Апарат ультрафіолетового  випромінювання  „Промінь”  використовується для покращення стану імунної системи.

– Вібромасажер для стоп, стимулює рефлексогенні зони.

Лампа „Біоптрон” використовується при запальних захворюваннях систем та органів.

– Вібромасажер   з   інфрачервоним   випромінюванням, використовується   при захворюваннях хребта.

– Пневмомасажер «Лімфа», застосовується при лікуванні захворювань венозної системи кінцівок.

Для лікування  пацієнтів готуються такі лікувальні фіточаї, як „Гастрофіт” , „Нефрофіт” , „Гепатофіт” , „Бронхофіт” , та  фіточай заспокійливий.

Сучасна людина втомлена стресами і негативними впливами  зміненої екології. Вона потребує відпочинку, який спроможний відновити сили, додати енергії, повернути відчуття насолоди від праці, що є вагомою ознакою здорового організму.

Родзинкою відділення соціально-оздоровчих послуг є створення штучної камери «Соляна шахта», в якій працює галогенератор.

Галогенератор імітує мікроклімат соляних шахт. Відвідування сеансів спелеотерапії підвищує активність, життєрадісність людини, з’являється фізична легкість, поліпшується емоційний стан.

Галогенератор застосовується для лікування хворих хронічними захворюваннями легень, які супроводжуються порушенням секреції і виділенням мокроти, приступами задишки та кашлю (хронічний бронхіт, бронхіальна астма, бронхоектатична хвороба та ін.). Також добрий лікувальний ефект спостерігається при лікуванні хвороб ЛОР-органів (гайморит, фронтит, синусит), захворюваннях вегетативної нервової системи та захворюваннях шкіри.

Запрошуємо всіх пенсіонерів та осіб з інвалідністю Шевченківського району.

Чекаємо Вас за адресою: м. Полтава, вул.. Ю. Кондратюка, 7а 

тел. 63-32-04