Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громадян, що постраждали від конфлікту в Україні

У 2018-2019 роках на території Полтавської області реалізовуватиметься проект «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громадян, що постраждали від конфлікту в Україні», за підтримки Представництва в Україні Міжнародної організації з міграції та фінансової підтримки Уряду Федеративної  Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку.

         Запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, Криму, а також місцеві мешканці, які проживають на території Полтавської області, віком від 18 до 60 років.

         Вимоги до заявників у групу «Самозайнятість»: заявник вже розпочав або хоче стартувати власний бізнес. Перевага надається, у першу чергу, особам без постійного місця працевлаштування. Розмір гранту – до 650 євро.

         Вимоги до заявників у групу «Мікропідприємництво»: наявність діючого ФОП, зареєстрованого не пізніше 31.12.2016 р., а також комерційна діяльність повинна здійснюватися не на дому (в офісі, цеху, у приміщенні клієнта тощо). Грант надається на роширення наявного бізнесу. Розмір гранту – до 2500 євро.

         Для учасників, які пройшли навчання на тренінгах та успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на придбання обладнання для започаткування або розширення власної справи.

         Для подання заявки на участь у проекті вам необхідно надіслати на адресу juliapoltava13@gmail.com у форматі jpg (не pdf) документи.

  1. Перша сторінка паспорту;
  2. Друга сторінка паспорту;
  3. Сторінка паспорту з пропискою;
  4. Ідентифікаційний код;
  5. Довідка внутрішньо переміщеної особи (для місцевих мешканців не потрібна);
  6. Свідоцтво про держреєстрацію ФОП (для групи «Мікропідприємництво» обов’язково, для групи «Самозайнятість» – буде перевагою при виборі учасників).

Всі перелічені документи мають бути відскановані або сфотографовані окремими файлами з розміром одного файлу не більше 10 МВ. Весь пакет документів надсилається одним листом. У темі листа зазначається назва проекту (МОМ – 3) та ваше ПІБ (наприклад: МОМ – 3. Іванов Іван Іванович).

Після надсилання повного пакету документів ви телефонуєте БО «Світло надії» по тел. (0532)69-42-40 для заповнення онлайн-анкети.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп. Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – подання заявки не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або БО «Світло надії» та повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звернутися на гарячу лінію МОМ за телефоном: 0-800-215-025.