Накопичувальна система та легальна заробітна плата

На розгляді у Верховній раді України перебувають три законопроекти щодо того, як має відбуватися вже з липня 2018 року запровадження другого рівня пенсійної системи. Життя не стоїть на місці, економічні і фінансові реалії змінюються чи не щодня, отже й законодавство потребує доопрацювання й вдосконалення.

Із запровадженням накопичувальної системи вирішується питання хто збиратиме внески з людей, які працюють і хто буде надавачем послуг з накопичених коштів. Нині внески збирає Державна фіскальна служба, а послуги надає Пенсійний фонд. Актуальним є і питання наскільки ефективним буде нагляд за тим куди ці кошти вкладатимуть та чи даватимуть вони прибуток. Тобто нагляд за управляючими компаніями та банками для того щоб уберегти накопичення громадян від економічних та фінансових ризиків, щоб кошти, які будуть відраховуватися для накопичень не знецінилися до часу, як їх можна буде отримати, і їх повернули принаймні через 5 років, бажано з хорошими відсотками.

Нинішня солідарна система і багаторівнева накопичувальна передусім передбачають, що після виходу на заслужений відпочинок людина отримуватиме з них гроші тільки в тому разі, якщо вона працюватиме, робитиме це легально й відраховуватиме внески до цих систем. Це говорить про те, що якщо працездатна людина погоджується на заробітну плату в конверті, а роботодавець у такий спосіб економить на сплаті внесків, то працівник має бути готовим до того, що у похилому віці він може розраховувати лише на отримання державної соціальної допомоги після досягнення 65 річного віку.

Нажаль, на сьогодні непоодинокі випадки коли роботодавець начебто і виплачує заробітну плату офіційно, але ця зарплата мінімальна, а решту платить у конверті. Отримуючи заробітну плату у конверті працівники позбавляють себе соціальних гарантій: права на відпустку, права на оплату лікарняного листа та пенсійне забезпечення. Це також негативно  впливає на надходження коштів до Пенсійного фонду, які будуть направлені на виплату пенсій громадянам, які вже перебувають на пенсії.

В пенсійному забезпеченні наших громадян велику роль відіграє страховий стаж та легальна заробітна плата, які  впливають на розмір призначеної пенсії.

Для набуття права на призначення пенсії та отримання гідної пенсії кожен найманий працівник повинен домогтися від роботодавця легалізації заробітної плати. Працівники повинні знати й відстоювати свої права: вимагати від роботодавця офіційного оформлення на роботу та сплати внесків до Пенсійного фонду з повної суми заробітку.

Щоб пересвідчитись чи в повній кількості місяців та днів зараховано страховий стаж та з якої заробітної плати роботодавцем сплачувалися внески, працівники можуть звернутися особисто або зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду та отримати таку інформацію із системи персоніфікованого обліку, де є всі легальні відомості про застрахованих осіб.

Легалізація тіньових заробітних плат забезпечить пристойне проживання людей та отримання достойної пенсії в похилому віці. Тому звертаємося до керівників підприємств та приватних підприємців, проявіть свою громадську позицію і легалізуйте заробітну плату своїх працівників, не позбавляйте їх належного соціального захисту.

 Контактні телефони управління: 2-95-36 (Полтавський район), 56-59-75 (Київський район), 51-32-65 (Подільський район), 63-31-14 (Шевченківський район).