Знаю! Дію! Захищаю!

У рамках всеукраїнського просвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО!» відбулася зустріч голови Шевченківської районної у м.Полтаві ради Дмитра Юрійовича Задворкіна  з керівником Шевченківського відділу державної виконавчої служби м. Полтава  ГТУЮ у Полтавській області  Щербою Дмитром Михайловичем.

Загальнонаціональний право​просвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО​!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Завдання проекту не лише  інформувати громадян про їхні права, а й навчити їх, як ці права захищати, отримати  чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити права кожного з нас.

Детальніше ознайомитися з інформацією можна за посиланням: http://pravo.minjust.gov.ua/

За тел.. 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр) можна отримати правову консультацію.

 

Ольга Скороденко