Зміни в законодавстві щодо мінімальної заробітної плати та легалізація заробітної плати

Полтавське об’єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області інформує, що Законом України «Про державний бюджет України на 2018 рік» встановлено розмір мінімальної заробітної плати у місячному розмірі з 1 січня 2018 року – 3723 гривень.

Прожитковий мінімум в розрахунку на місяць для працездатних осіб:

-з 1 січня 2018 року-1762 грн., з 1 липня 2018 року-1841 грн., з 1 грудня 2018 року -1921 грн.;

для осіб, які втратили працездатність:

-з 1 січня 2018 року-1373 грн., з 1 липня 2018 року-1435 грн., з 1 грудня 2018 року -1497 грн.

У зв’язку з цим максимальна величина бази нарахування єдиного внеску з 1 січня 2018 року становить 55845 грн. (15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом).

Мінімальний страховий внесок для всіх платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) встановлено 22% від мінімальної заробітної плати. У 2018 році абсолютна величина цього складає 819,06 грн.

Згідно з чинним законодавством зарахування страхового стажу для застрахованих осіб в 2018 році буде залежати від сплати роботодавцями страхового внеску не менше ніж мінімальний, тобто 819,06 грн.

Для фізичних осіб-підприємців, які віднесені  до першої групи платників єдиного податку згідно із Податковим кодексом, скасовано з 1 січня 2018 року норму щодо можливості сплачувати єдиний внесок у сумі, яка не може бути меншою за 0,5 мінімального страхового внеску. Сплата такими платниками єдиного внеску повинна бути не меншою від мінімального страхового внеску на місяць.

Фізичні особи-підприємці, в т.ч. ті, що обрали спрощену систему оподаткування та члени фермерського господарства, якщо вони не належать до осіб, які підпадають страхуванню на інших підставах звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони отримують пенсію за віком або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Розмір майбутньої пенсії людини безпосередньо залежить від її страхового стажу та  величини нарахованої заробітної плати.

На сьогодні багато наших громадян працюють і отримують заробітну плату «у конверті». За офіційною статистикою в Україні кожний 4 громадянин працює в тіні. Це негативно  впливає як на надходження коштів до Пенсійного фонду, які будуть направлені на виплату пенсій громадянам, які вже перебувають на пенсії, так і на набуття страхового стажу, який потрібен для призначення пенсій майбутнім пенсіонерам.

Для набуття права на призначення пенсії та отримання гідної пенсії кожен найманий працівник повинен домогтися від роботодавця легалізації заробітної плати. Працівники повинні знати й відстоювати свої права: вимагати від роботодавця офіційного оформлення на роботу та сплати внесків до Пенсійного фонду з повної суми заробітку. У системі персоніфікованого обліку пенсійних внесків є всі легальні відомості громадян, починаючи з липня 2000 року. Тому, за бажанням, працівник може отримати інформацію із системи персоніфікованого обліку в Пенсійному фонді в будь-який час, надавши паспорт та розрахунковий номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер).

Також повідомляємо, що громадяни можуть зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду і отримувати інформацію з пенсійних питань.

 За довідками звертатися за телефонами: 2-95-36 (Полтавський район), 56-59-75 (Київський район), 51-32-65 (Подільський район), 63-31-14 (Шевченківський район).