Про виконання доходів та видатків загального та спеціального фондів районного бюджету Шевченківської районної у м. Полтаві ради за 2017 рік

На виконання ст. 28 Бюджетного кодексу України щодо оприлюднення інформації про виконання місцевих бюджетів, Шевченківська районна у  м. Полтаві рада інформує про виконання доходів та видатків загального та спеціального фондів районного бюджету Шевченківської районної у м. Полтаві ради за 2017 рік.

Виконавчим комітетом Шевченківської районної у м. Полтаві ради та його структурними підрозділами (адреса: м. Полтава, вул.. Івана Мазепи 30, каб. 307,  тел. (0532) 63-10-95, 63-10-82  по  інформації про виконання районного бюджету м. Полтави за 2017 рік протягом місяця, починаючи з 29 січня  2018 року, проводиться публічне обговорення шляхом електронних консультацій. Питання необхідно надсилати на електронну адресу виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради www.okt-rada.gov.ua (вкладка – контакти).

Звіт про результати публічних громадських обговорень з громадськістю буде оприлюднений на офіційному сайті Шевченківської районної у м. Полтаві раді: www.okt-rada.gov.ua, після закінчення терміну проведення.

Виконання доходної частини бюджету за 2017 рік 

Виконання видаткової частини бюджету за 2017 рік