До уваги отримувачів житлових субсидій!

 Після отримання програмного забезпечення з ДП « Інформаційно – обчислювальний центр Мінсоцполітики України» з урахуванням прийнятих змін до Порядку надання житлових субсидій з травня поточного року управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної в м. Полтаві ради приступило до перепризначення житлових субсидій  на наступний 12-ти місячний термін, які будуть  розраховані з травня на неопалювальний сезон, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Сім’ям, які вже отримували субсидію повторно звертатися до органів соціального захисту населення та подавати документи не потрібно. Повідомлення про перепризначення субсидій будуть доставлені за адресами проживання отримувачів субсидій.

Повторно заяву і декларацію про доходи необхідно  подавати  лише сім’ям, які:

  • орендують помешкання;
  • мають зміни у складі сім’ї ( хтось прописався чи виписався);
  • звертаються за отриманням субсидії на тверде паливо та скраплений газ;
  • виявили бажання отримувати субсидію за зареєстрованим місцем перебування.

        Звертаємо увагу, що у разі отримання від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не буде призначена. Для отримання субсидії на неопалювальний сезон одержувач житлової субсидії повинен сплатити заборгованість або укласти договір про її реструктуризацію та інформацію  надати до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 30,  кім. 115  

     Додаткову інформацію  щодо перепризначення житлових субсидій можна отримати за телефоном  «гарячої лінії» ( 0532 ) 63 55 38.

ЯК ВПЛИВАЄ НАЯВНІСТЬ ПРОСТРОЧЕНОЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ОПЛАТИ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ?

Після закінчення строку отримання субсидії управління соціального захисту населення  самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

У разі отримання від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг субсидія на наступний строк не призначається, про що органи соціального захисту населення  інформують особу.

Субсидія буде призначена з дати закінчення дії попередньої субсидії, якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію. В іншому випадку субсидія призначається з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

    Зазначений строк може бути продовжений на підставі рішення райдержадміністрації,  виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради або комісії, яка ними утворюється, за наявності поважних причин.