Інформація про санаторно-курортне забезпечення інвалідів війни та учасників бойових дій з числа учасників антитерористичної операції в 2017 році

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтаві ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 110 внесені зміни до порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 200.

Згідно вказаного Порядку путівки для постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуватимуться на підставі тристоронньої угоди (особа – управління – санаторій). Учасники антитерористичної операції  зможуть самостійно обрати санаторій для оздоровлення, після цього звернутися до управління, де перевіряється заклад на відповідність встановленим вимогам. Після цього укладається угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості послуг санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном. На сьогодні відповідний наказ опрацьовується міністерством.

Перелік базових послуг, які мають надаватися особам відповідно до медичних рекомендацій та входять до вартості путівки, затверджуватимуться Мінсоцполітики.  Передбачається, що рішення уряду сприятиме посиленню соціального захисту осіб з інвалідністю та постраждалих учасників антитерористичної операції забезпеченню надання санаторно-курортних послуг на більш якісному рівні.

        Більш детальну інформацію учасники антитерористичної операції Шевченківського району можуть отримати в управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи,30 кім.107, або  за телефоном: 68-11-54.