Дія.Освіта: розкрий свій потенціал через наввчання!

29.09.2023

Запрошуємо всіх долучитися до Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua), яка створена з метою допомоги українцям розвинути цифрові навички, щоб вони могли проявити себе в професійній сфері, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані та бути в безпеці онлайн.

Можливий перелік активностей:

– Проведення заходів з ознайомлення громадян, включаючи внутрішньо переміщених осіб, з Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua), зокрема з освітніми серіалами, які дозволяють зробити перший крок до нової професії.

– Розміщення інформації та посилань на вебсайтах, доступних інформаційних платформах та соціальних мережах, спрямованих на просування Дія.Освіта (https://osvita.diia.gov.ua), або ж на конкретні освітні матеріали, розміщені на порталі.

Детальну інформацію щодо комунікаційних повідомлень можна отримати за посиланням: (https://cutt.ly/XwrI797a).

– Інформаційна підтримка освітніх продуктів Дія.Освіта серед публічних сторінок у соціальних мережах, де це буде релевантно.

– Ознайомлення структурних підрозділів та підпорядкованих підприємств, установ і організацій з інформацією щодо можливостей Дія.Освіта.

Також перелік серіалів, які мають особливо вагоме значення під час війни:

1.Освітні продукти для ВПО;

2.Освітні продукти для державних службовців;

3. Профорієнтаційний тест: можна пройти за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start.

Повідомляємо, що з метою надання допомоги громадянам у здобутті знань та розвитку навичок, в травні 2023 року Міністерством цифрової трансформації за підтримки Google.org та Фонду Східна Європа оновлено портал Дія.Освіта.