Одноразова матеріальна грошова допомога постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції

27.09.2023

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2023 р № 691 внесено зміни до Порядку надання одноразової матеріальної грошової допомоги постраждалому населенню внаслідок підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 червня 2023 р№ 626. Змінами передбачено надання одноразової виплати громадянам, незалежно від отримання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Відтепер грошову допомогу від держави можуть отримати всі громадяни, які на момент Каховської катастрофи проживали (були зареєстровані/задекларовані) в населених пунктах Миколаївської та Херсонської областей, що зазнали підтоплення.

Матеріальна грошова допомога призначається одноразово у розмірі 5 000 гривень на одну постраждалу особу у разі звернення за такою матеріальною грошовою допомогою не пізніше ніж до 31 жовтня 2023 року (включно).

Постраждала особа може звернутись із заявою до будь-якого  структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчого органу міських, районних у містах ( у разі їх створення ) рад за  адресою фактичного місця проживання та перебування на обліку як внутрішньо переміщеної особи.

Для з’ясування додаткових питань просимо звертатись до управління за телефоном «гарячої лінії»: (0532) 635538, 639682.