29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

29.08.2023

29 серпня – це особливий, але не єдиний день, коли ми згадуємо, віддаємо шану та розповідаємо про тих, хто віддав життя щоб відстояти Україну. Це день – нагода для всього суспільства разом зосередитися на пам’яті, шані та вдячності задля гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві.

Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за Україну.

Зараз, поки триває війна, ми не можемо ані знати точну кількість, ані назвати всіх поіменно, ані розповісти всі історії. Але всі ми впевнені, що українське суспільство докладе всіх можливих зусиль, щоб всі загиблі українські герої були в пам’яті не лише цифрою, щоб отримали максимально можливу шану, щоб пам’ять про них була жива!

Молитвою, добрим словом, згадаймо усіх Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє!

У цей день висловлюємо щирі співчуття родинам загиблих захисників, які втратили у війні з російським окупантом своїх рідних.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам!

Вшановуючи  пам’ять наших співвітчизників, які загинули, захищаючи Україну від ворога, Шевченківська районна у м.Полтаві рада та її виконавчий комітет нагадують керівникам підприємств, установ та організацій про важливість забезпечення в цей день приспущення Державного Прапора України на адміністративних будівлях та оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання 29 серпня о 09.00 год. шляхом зупинення на цей час роботи на підприємствах, в установах та організаціях (крім тих, де встановлено безперервний режим роботи).

Також, сьогодні, представниками виконавчого комітету районної ради взято участь у церемоніях вшанування  пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, які проходили на Соборному майдані міста, Алеї Героїв центрального міського кладовища та Алеї Героїв кладовища с.Затурине.