24 серпня – День незалежності України

24.08.2023

Сьогодні, 24-го серпня, Україна відзначає День Незалежності. Українці зустріли його на Батьківщині та за кордоном, в укриттях та на фронті.

24 серпня остаточно з офіційної дати перетворюється в найбільше, найголовніше свято України. Сьогодні всі ми сильніші, ніж учора. Нас не можна поневолити чи зламати. І разом ми – дійсно сила!

Особливого сенсу свято набуває зараз, під час повномасштабного вторгнення з боку російського сусіда. Саме тоді, коли Збройні сили України роблять все, щоб захистити нашу Незалежність, ми маємо день за днем допомагати їм боронити нашу державу.

Зараз усі ми прагнемо одного – Перемоги, гуртуємося, аби її наблизити, зробити неминучою. І вона неодмінно настане, адже ми, як писав Олександр Довженко, – «б’ємось за те, чому нема ціни в усьому світі, — за Батьківщину».  Розуміння важливості боротьби для майбутнього наших дітей та онуків, для безпеки та демократії далеко за межами України додає нам сил та впевненості.

І ми робимо усе, що можемо, щоб разом вистояти в цій війні за нашу свободу, за нашу незалежність, за те, щоб Україна жила і процвітала! Це наша спільна боротьба! І буде наша спільна ПЕРЕМОГА!

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за Україну!

Слава усім нашим захисникам та захисницям!

Слава Україні!