23 серпня – День Державного прапора України

23.08.2023

Державний прапор – невід’ємний атрибут кожної країни, що уособлює самобутність та спадкоємність її державотворчих традицій. Його еволюція у своєрідний спосіб відображає багатовікові процеси розвитку, становлення та життєдіяльності державних утворень.

Синьо-жовтий прапор – це символ свободи, незалежності, національної єдності та відродження України. Ми маємо його поважати і шанувати як найвищу національну святиню. Мить, коли піднімається Державний Прапор України та звучить Державний Гімн, – це момент піднесення, який наповнює серця гордістю за рідну країну.

Нині в кожному куточку світу синьо-жовтий стяг — це символ свободи, незламності та гідності. Переповнює гордість, що світова спільнота демонструє прихильність та повагу до синьо-жовтої символіки, підтримуючи Україну,а отже — мир у всьому світі.

Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності! 

Разом з тим, звертаємось до керівників підприємств, установ, організацій Шевченківського району міста Полтави з пропозицією забезпечити в ці святкові дні встановлення (вивішування) на фасадах адміністративних будівель Державних Прапорів України.