Представники районної ради взяли участь у навчанні.

18.08.2023

18 серпня 2023 року в рамках проведення сьомого урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста-2023» посадовими особами виконавчого комітету Шевченківської районної у м.Полтаві ради взято участь у навчанні ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами. Захід було проведено з метою підвищення свідомості громадян щодо безпеки та забезпечення належного реагування у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Навчання проводилось експертами Handicap international – Humanity and inclusion в цій галузі.

Під час навчання учасники поглибили свої знання про ризики, пов’язані з вибухонебезпечними матеріалами, навчились визначати ознаки небезпеки, а також ефективно реагувати в разі виявлення таких предметів.

Довідково. Майстерня міста – це щорічний урбаністично-культурний фестиваль Полтавської міської територіальної громади, який покликаний розвивати та оновлювати нашу громаду спільно з мешканцями, владою та активістами. Фестивал організовує Полтавська міська рада при підтримці проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ». Програму заходів сьомого урбаністично-культурного фестивалю “Майстерня міста 2023” можна переглянути за посиланням.