Опитування на тему “Партисипативна оцінка потреб громад”

31.07.2023

Інформуємо, що Полтавська міська рада бере участь у проєкті “Створення та розвиток потенціалу робочих груп із громадської безпеки та відновлення у партнерських громадах Полтавської області”, у рамках проєкту ПРООН: “EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні” за підтримки Європейського союзу, у рамках якого передбачено проведення: Партисипативної оцінки потреб громад.

Опитування проводиться, для того, щоб визначити ресурси та прогалини у питаннях відновлення та громадської безпеки. Дані опитування будуть використані для формування планів роботи робочих груп, підготовки профільних цільових програм громадської безпеки та відновлення, а також включення максимальної кількості стейкхолдерів.

Цільова аудиторія: мешканці громади: молодь, працездатні особи, пенсіонери, у тому числі незахищені верстви: ВПО, які проживають на території громади, зокрема у місцях компактного проживання, мешканці та мешканки різних населених пунктів громади.

Поділіться своєю думкою, допоможіть сформувати потреби громади для ефективної роботи робочої групи з безпеки та відновлення!

Посилання на анкету.

За інформацією, наданою Комунальною організацією “Інститут розвитку міста” Полтавської міської ради