Соціальна програма «Соціальна картка «Волонтерська»

12.07.2023

За ініціативи Громадської організації „Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України” готується до старту Соціальна програма „Соціальна картка „Волонтерська”.

Соціальна програма „Соціальна картка „Волонтерська” – це персоніфікована цифрова (віртуальна) банківська картка лояльності у смартфоні, призначена для підтримки волонтерів, внутрішньо переміщених осіб та біженців.

За допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення вищезазначеного проекту дозволить кожному власнику отримувати пільги та переваги, а саме:

 1. гарантований подарунок на день народження;
 2. цілодобова всеукраїнська юридична консультація;
 3. соціальна, психологічна, адвокатська, правова безкоштовна допомога та захист учасникам та їх сім’ям;
 4. отримувати допомогу, підтримку та лояльність соціально відповідального
 5. бізнесу;
 6. знижки на різні товари та послуги партнерів соціальної програми за спеціальною ціною;
 7. безкоштовні або пільгові квитки на відвідування культурних заходів, освітніх, оздоровчих та розважальних програм для учасників та членів їх родин;
 8. індивідуальні пропозиції;
 9. свіжу інформацію про акції;
 10. особливі знижки;
 11. персональні бонуси та кеш бек;
 12. отримання соціальних виплат і матеріальної допомоги без комісій та багато інших можливостей карти, які збільшуватимуться щодня.

Для кожного бізнесу буде своя система бонусів, з цією метою буде запроваджено три типи карток: Волонтерська”, „ВПО” та „Біженець” з різними умовами та категоріями.

Передзамовити картку можна на сайті громадської організації „Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України”:

http://associationvolunteersukraine.com

 Більш детальну інформацію щодо проекту „Соціальна картка „Волонтерська” можна отримати за телефоном 0503737111 – голова Правління громадської організації „Міжнародна асоціація волонтерів, переселенців та біженців України” Володимир Анатолійович Пісоцький