Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

22.06.2023

22 червня відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини Шевченківської районної у м. Полтаві ради.

Комісією було розглянуто та проголосовано 13 питань порядку денного: Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збойних конфліктів (5 питань); Про виконання батьківських обов’язків відносно малолітньої дитини; Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей; Про визначення місця проживання малолітньої дитини (3 питання); Про доцільність позбавлення батьківських прав відносно дітей та визначення їх місця проживання; Про визначення порядку участі у вихованні та спілкуванні з малолітньою донькою; Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.