20 лютого вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні.

20.02.2023

З 18 по 20 лютого 2014 року відбулися масові розстріли учасників протестів під час Революції гідності. 20 лютого загинуло найбільше людей. Серед полеглих є полтавці.

Цього дня Україна вшановує пам’ять мирних громадян, які у час Революції гідності вийшли на Майдан Незалежності в Києві, щоб відстояти нашу національну ідею та вибороти вільну і незалежну країну!

Серед результатів Революції гідності – повалення режиму Януковича, за якого різко зріс рівень корумпованості держави та просувався проросійський вектор розвитку,це дало змогу відновити курс на євроінтеграцію й підписати Угоду про асоціацію з ЄС. Громадяни України чітко заявили про готовність боронити державну незалежність і демократичні свободи. Почалось реформування різних сфер життєдіяльності країни, самоорганізація громадянського суспільства, розвиток волонтерського руху, децентралізація, декомунізація, часткове оновлення української політичної еліти. Боротьба українців за свободу та європейське майбутнє отримала визнання багатьох авторитетних представників міжнародної спільноти.

Світла пам’ять про кожного героя, який  віддав своє життя. Ми низько схиляємо голови, згадуємо імена, завдяки яким, було змінено перебіг історії нашої держави.